Kursy i Szkolenia

Dzieci w wieku szkolnym i ich rodzice zazwyczaj nie mają pojęcia, które kursy oferują najwięcej możliwości na rynku pracy. I że każdego roku bardzo dużo młodych ludzi trafia na rynek pracy z jedynie ogólnym wykształceniem średnim. Jedna czwarta młodych ludzi nie podejmuje dalszych studiów. Trzy czwarte z nich rozpoczyna edukację wyższą, ale nie odnosi sukcesu i decyduje się szukać pracy. Wiele osób znajduje się na przykład w sprzedaży, nie zdając sobie sprawy, co to oznacza pod względem możliwości kariery i wynagrodzenia.

 

"Ludzie wciąż muszą być świadomi umiejętności, które muszą rozwinąć, jeśli
chcą odnieść sukces w branży technicznej"

 

Co gorsza, mamy do czynienia z tymi dużą grupą młodych ludzi, którzy co roku kończą studia w szkole średniej, bez żadnego świadectwa czy kwalifikacji. To grupa problemowa, z czego dwie trzecie to chłopcy. Te same problemy, które sprawiają, że opuszczają szkołę średnią bez dyplomu, tłumaczą swoje trudności w znalezieniu i utrzymaniu pracy. Często brakuje im najbardziej podstawowej profesjonalnej postawy. Nawet przy jak najlepszym wsparciu, mają wiele problemów ze znalezieniem. 

 

 

Cele szkolenia i rozwoju zawodowego są jasne. Wykwalifikowani pracownicy pomagają w określaniu wiedzy i umiejętności uczenia się uczestniczą w procesach szkoleniowych. Szkoląc ludzi stosuje się praktyczne przykłady z życia codziennego wykorzystywane w pracy np. szkolenia Excel lublin gdzie jest możliwość osiągnięcia wiedzy poprzez dodatkowe kursy komputerowe. Materiał szkoleniowy opiera się głównie na doświadczeniach pracowników. Cała nauka odbywa się w bezpieczny i zrelaksowany sposób, tak aby przyswoić jak najwięcej wiedzy.

 

Szkolenie i proces rozwoju zawodowego

Nieustannie się uczymy, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie. Czy jesteś typem, który regularnie zapomina zapisać pracę, którą wykonujesz na komputerze? Jeśli wystąpi awaria zasilania i stracisz dane, czy uczysz się na błędach ? Rozwój zawodowy pracowników wymaga podejścia do codziennych czynności z intencją uczenia się od tego, co dzieje się wokół ciebie.